O nás

Společnost KOVIAN, s.r.o. se dlouhodobě zabývá výrobou kovaných produktů a kovaných polotovarů. Na trhu jsme se prosadili zejména seriózností, kvalitou a spokojeností zákazníka.

V současnosti se naše společnost zabývá výrobou, prodejem a dopravou kovaných polotovarů a doplňkového sortimentu pro kovářské a zámečnické firmy. Pro naše výrobky je charakteristická vysoká kvalita, které dosahujeme díky efektivnímu pracovnímu týmu lidí a moderním výrobním technologiím. Velká část našeho sortimentu pochází z vlastní produkce, což nám umožňuje flexibilně rozšiřovat a obohacovat naši nabídku o nové prvky. O těchto novinkách můžou být naši zákazníci informováni prostřednictvím e-mailu, telefonicky nebo osobně. Naše skladové zásoby a rozmanitost sortimentu, jakož i bezplatný rozvoz na místo určení, nám dovoluje uspokojit i náročnější požadavky firem a zákazníků. Vlastním rozvozem šetříme Váš drahocenný čas i prostředky.

Společnost KOVIAN, s.r.o. má navázané dobré pracovní kontakty se zahraničními dodavateli. Řídíme se požadavky našich zákazníků, abychom zkvalitnili služby a výrobu. Majitelé jsou v každodenním kontaktu s výrobou, což zaručuje stálou kvalitu naší produkce a Vaši spokojenost. Naším cílem není ohromit Vás velkými slevami, ale stabilně nízkou koncovou cenou, kterou se snažíme držet co nejnižší možnou na trhu. Budeme rádi, když nás oslovíte. Těšíme se na vzájemnou spolupráci s Vámi.

Zaměstnanci společnosti KOVIAN.