Nové rozhranie PRO-VIEW - programovacia jednotka pre zariadenia s konektorom BUS T4, inštalácia cez smartfón vďaka NICE PRO aplikácie, obsahuje SK / CZ jazyk

NOVINKA
Právě si prohlíží 15 zákazníků.
Nové rozhranie PRO-VIEW - programovacia jednotka pre zariadenia s konektorom BUS T4, inštalácia cez smartfón vďaka NICE PRO aplikácie, obsahuje SK / CZ jazyk  - 1[+] zvětšit
Nové rozhranie PRO-VIEW - programovacia jednotka pre zariadenia s konektorom BUS T4, inštalácia cez smartfón vďaka NICE PRO aplikácie, obsahuje SK / CZ jazyk - 1/2Nové rozhranie PRO-VIEW - programovacia jednotka pre zariadenia s konektorom BUS T4, inštalácia cez smartfón vďaka NICE PRO aplikácie, obsahuje SK / CZ jazyk - 2/2
Kód: N PROVIEW
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno.
Cena za jednotku bez DPH:
4.755,27 Kč
5.753,88 Kč s DPH

+ KS
Volejte v pracovní dny
od 8 do 16:30 hod. nebo pište na objednavky@kovian.sk
234 102 286

Popis produktu

Společnost Nice představuje Pro-View, nové multifunkční rozhraní, které zjednodušuje práci instalatéra, a specializovanou aplikaci MyNice Pro, která umožňuje programování, řízení a údržbu automatizačních systémů i na dálku.
 
Pro-View je jedinečný programovací nástroj nejnovější generace určený pro instalatéra. Díky svým mnoha funkcím umožňuje Pro-View profesionálovi pracovat zcela pohodlně, což usnadňuje řízení operací instalace, konfigurace a údržby automatizaci Nice v řadě Gate & Door pro brány, závory a garážová vrata.
 
Instalace je ještě jednodušší a pohodlnější: pomocí aplikace Pro-View a aplikace MyNice Pro jsou postupy konfigurace instalace jednoduché a účinné a lze je pohodlně provést ve všech fázích automatizačního programování prostřednictvím vašeho smartphonu.
 
Aplikace MyNice Pro usnadňuje práci instalatéra: s novou aplikací má instalační program k dispozici sérii nástrojů, díky kterým jsou operace okamžité. Jednoduchý průvodce pomáhá při programování automatizaci, krátký popis každého parametru zjednodušuje postup konfigurace a funkce vyhledávání umožňuje snadno najít parametr potřebný k dokončení instalace.
 
Lepší zásahy do údržby: technologie Nice rozpozná automatizovanou řídící jednotku Gate & Door, na níž pracujete, což vám umožní zkontrolovat a aktualizovat firmware, přečíst si příslušnou příručku a získat přístup ke všem parametrům pomocí funkce vyhledávání.
 
Není třeba se pohybovat, abyste se dostali k zákazníkům: pokud zákazník zavolá na výměnu dálkového ovladače nebo na doplnění dálkového ovladače, je možné vstoupit do instalační databáze zákazníka, odstranit předchozí dálkový ovladač a přiřadit nový. Vše z pohodlí kanceláře.
 
S Nice Cloudem máte vše, co potřebujete, vždy pod kontrolou: ve vyhrazeném prostoru Nice Cloud můžete celou společnost spravovat a monitorovat z jediného palubního panelu. Seznam instalatéry, geolokace zákazníků na geografické mapě, přehled zásahů a statistické údaje jsou snadno dostupné prostřednictvím přístupu do vašeho prostoru, zvýšení efektivnosti a zkrácení doby odezvy.
 
Více služeb a blíže k profesionálům díky aplikaci Nice Pro-View a MyNice Pro!
 
 
Technické parametry
Napájací konektormicroUSB conektor 5
Rozměr113x64x33
Stupeň ochrany30 IP
Váha0,1 kg
Ke stažení
Recenze zákazníků
Přidat příspěvek
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.