NICE – školení 21.2. - 22.2. 2019

NICE – školení 21.2. - 22.2. 2019   

 

Každoročně pořádá společnost KOVIAN, s.r.o. v zimních měsících na začátku roku nejen technická školení ve svém vlastním školicím středisku, ale ve spolupráci se svými dodavateli organizuje i školení v sídlech jejich společností pro své obchodní partnery. V letošním roce měli naši zákazníci možnost navštívit jednoho z našich největších a nejstarších dodavatelů, společnost Nice z Itálie.

Prohlídka jejich administrativních budov, výrobního závodu a představení nových výrobků proběhly ve čtvrtek 21. 02. 2019. Po krátkém seznámení s historií a organizační strukturou společnosti Nice měli naši zákazníci možnost se podívat, jak probíhá výroba automatizační techniky a příslušenství. Dále jim byly ukázány a vysvětleny zkušební metody, které se používají nejen při testování a certifikaci nových prototypů, ale i stávající produkce. Po obědě se všichni přesunuli do showroomu v nové budově, kde jim byly představeny novinky, především nové řídicí jednotky, wifi moduly a ovládací prvky vybavené obousměrnou technologií a technologií s dlouhým dosahem. Poté si naši zákazníci mohli jednotlivé aplikace vyzkoušet, výrobky si osahat a podělit se o své zkušenosti, které získali při instalaci výrobků Nice.  

Školení trvalo až pozdních odpoledních hodin a proto všichni uvítali návštěvu vinných sklepů Ornella Molon Traverso, jejichž tradice sahá až do 17. století. Zde proběhla degustace úžasných vín, během které majitelka seznámila přítomné s historií sklepů a s odrůdami vinné révy, které pěstují a ze kterých vyrábějí svá vína. Následovala večeře v restauraci, která je součástí vinných sklepů.

Na pátek byl připravený doplňující program, který spočíval v návštěvě Benátek. Po projížďce na lodích následovala procházka Benátkami s poutavým výkladem naší průvodkyně, která v Benátkách žije, a proto kromě historických zajímavostí a architektonických památek seznámila naše zákazníky i s každodenními radostmi a starostmi Benátčanů.

V sobotu se pak účastníci školení vydali zpátky do svých domovů, obohacení nejen o nové poznatky ze svého oboru, ale i plní dojmů a zážitků. V zavazadlovém prostoru jejich aut cinkala nejedna láhev skvělého italské vína, která jim doma připomene atmosféru tohoto pobytu.

Děkujeme společnosti Nice za skvělou organizaci celého školení a budeme se těšit na další setkáni, ať už u nás na Slovensku, nebo u nich v Itálii.

 

 

Kompletní fotogalerii naleznete ZDE ;)