KEY automation - školení 01.03 - 02.03.2019

KEY automation - školení 01.03 - 02.03.2019   

První březnový den jsme s našimi zákazníky přijeli na pracovní návštěvu do San Donà di Piave k našemu dlouholetému obchodnímu partnerovi a dodavateli, výrobci automatizační techniky, společnosti KEY automation. Program byl velmi nabitý, proto jsme začali hned v ranních hodinách. Hostitelé nás provedli novou budovou, kterou společnost KEY dokončila teprve před rokem a půl. Jedná se o moderně pojatý komplex, stávající ze dvou podlaží. V přízemí jsou ve větší místnosti nainstalované různé aplikace, které si můžou návštěvníci nejen prohlédnout, ale i vyzkoušet. V další části objektu je školící místnost. Najdeme tu i vývoj a zkušebnu. V zadní části traktu je pak umístěná výroba a sklad.

Ve školící místnosti nás uvítal majitel společnosti, který nám představil historii společnosti a její hlavní milníky. Zmínil se o velkému důrazu kladeném nejen na kvalitu jejich výrobků a na etický kodex společnosti, který aplikují při spolupráci se svými obchodními partnery a odběrateli. V závěru pak nastínil plány společnosti v nejbližší budoucnosti.

Následovala teoretická část školení, přehled sortimentu, který v současné době společnost KEY vyrábí. Účastníci školení mohli už v této části do výkladu vstupovat a podělit se o své zkušenosti s konkrétními výrobky, případně položit doplňující otázky přítomnému technikovi a obchodnímu zástupci. Zvláštní pozornost byla věnována modulům KUBE s bluetooth rozhraním a novým pohonům pro garážová vrata HALO, kterým jsme se měli věnovat i odpoledne během praktické části školení.

Po vynikajícím obědě v tradiční italské pizzerii, jsme se vrátili do místnosti, ve které jsou nainstalované různé aplikace, na kterých pak pokračovala praktická část školení. Nejvíce času školitelé věnovali aplikaci pro mobilní telefon, přes kterou se komunikuje s rozhraním KUBE. Všichni si mohli vyzkoušet a nastavit jak verzi pro profesionály KUBE PRO, tak i modul pro koncové zákazníky KUBE. Každý dostal k dispozici vlastí modul KUBE PRO, aby si mohl zkusit, jak probíhá registrace a následné nastavení a ovládání automatizační techniky prostřednictvím tohoto rozhraní. Podívali jsme se na instalaci a možné varianty instalací nového pohonu HALO. Následovala diskuze, během níž se opět probíraly zkušenosti a poznatky, které účastníci školení získali při práci s automatizační technikou a příslušenstvím značky KEY.

Po vyčerpávajícím dni následovala večeře o několika chodech v malebné stylové restauraci. Přítomno bylo i celé vedení společnosti KEY, takže se mohlo pokračovat v další debatě nejen o technických a obchodních záležitostech, ale na řadu přišly i různé záliby a koníčky.

Děkujeme společnosti KEY za pozvání a za perfektně připravený program.

 

Kompletní fotogalerii naleznete ZDE.